ESTĒTISKĀ MIKROPIGMENTĀCIJA UN TRIHOPIGMENTĀCIJA (SMP)

PERMANENTAIS GRIMS | Ir kosmētiska procedūra, kuras mērķis ir noturīgs grims. Teicamā kvalitātē veikts permanentais grims padarīs Jūsu seju izteiksmīgāku, akcentēs dabīgo skaistumu, kā arī ar tā palīdzību var izlabot dažādas sejas nepilnības, sīkas rētiņas vai defektus. Adatu sistēma ir droša, ērta, precīza un gandrīz nesāpīga. Procedūras laikā tiek izmantots ādu atsāpinošs krēms. Pēc klienta vēlmes, to var arī neizmantot.

TRIHOPIGMENTĀCIJA– tā ir galvas ādas, matu daļas kamuflāža, kur mati pilnīgi vai daļēji neaug. Galvas ādas mikropigmentācija (SMP – scalp micro pigmentation) ir ļoti progresīva kosmētiskās pigmentācijas (tetovēšanas) metode. Lai gan tas ir līdzīgi kā tradicionālajai tetovēšanai, tomēr tai ir atšķirīga pieeja un metodes.

MEDICĪNISKĀ MIKROPIGMENTĀCIJA - tā ir mūsdienīga pieeja estētiski risināt medicīniska rakstura problēmas, kuras ir radušās traumu, pēc operācijas periodā, ādas krāsas izmaiņas jeb vitiligo, strijas, krūts areolas deformācija, areolas krāsas zudums, pēc mastektomijas - pielietojot noturīgus krāsu pigmentus un pareizi izvēlētu tehniku, iespējams panākt acīmredzamu estētisku un baudāmu vizuālo uzlabojumu.

TETOVĒŠANA - tas ir viens no populārākajiem ķermeņa modifikācijas veidiem. Tetovējums nozīmē pigmenta ievadīšanu vienu milimetru zem ādas ar speciālu, tam paredzētu ierīci - tetovēšanas mašīnīti. Tetovēšana ir māksla, kas pasaulē pastāv gan primitīvā, gan profesionālā līmenī.

Meistars: Ginta Šmite, + 371 29521241

SEJAS ESTĒTISKĀS KOSMĒTISKĀS UN APARĀTPROCEDŪRAS

Ikvienam, kas vēlas uzlabot sejas ādas izskatu, dod tūlītēju atsvaidzinošu efektu, sejas tonizēšanu un nostiprināšanu, barošanu un mitrināšanu. 

Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, izmantoju augstas klases klases profesionālo kosmētiku, katrai procedūrai tiek piemeklēti nepieciešamie kosmētiskie produkti un aktīvās vielas serumi, novērtēts klienta sejas ādas tips, lai spētu piedāvāt procedūras, kas atbilst tieši Jums.  Mūsu ķermenis ir kā smalks mehānisms, ja mēs to saudzēsim un mīlēsim, tas vecumdienās pateiks lielu paldies!

Meistars: Sandra Zatirka, + 371 29627332

NAGU KOPŠANA

Manikīrs ir kosmētiska nagu un roku skaistumkopšanas procedūra, kuru veic sertificēts un kvalifikācijai atbilstošs nagu kopšanas meistars. Studijā tiek piedāvāts:

  • gelish nagi ar stiprināšanu
  • gēla nagi (profilakse un pieaudzēšana)
  • manikīrs (sieviešu, vīriešu)

Meistare: Viktorija Kupča, +371 20429368

ESTĒTISKĀS UN ATJAUNOJOŠĀS ĶERMEŅA MASĀŽAS

Masāža uzlabo vispārējo pašsajūtu, veicina atveseļošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, kā arī sportošanas, labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, uzlabo asins un limfas plūsmu, stiprina imūnsistēmu. Uzlabo muskuļu darbību un tonusu, novērš sāpes, pietūkumu un spriedzi.

  • anticelulīta, banku, muguras, vispārējā ķermeņa masāža
  • Bowen masāža

Meistare: Anrijs Tamisārs +371 29199577

CENAS

JAUTĀ MUMS: