RĒTU DERMAPIGMENTĀCIJA / KAMUFLĀŽA

Šī procedūra ļauj slēpt pigmentācijas, pēc operācijas vai traumu radītos ādas toņa defektus. 

Procedūra “dermapigmentācija” ir līdzīga tetovēšanai un mikropigmentācijai, tā ir krāsaina pigmenta ievadīšana dermas augšējos slāņos ar kartridža adatu, kas maksimāli atbilst pacienta ādas krāsai.

Visbiežāk procedūru izvēlas sievietes pēc ķeizargrieziena rētām, plastiskajām operācijām, strijām, vitiligo, krūšu operācijām...

PROCEDŪRAS PRIEKŠROCĪBAS

  • tetovēšanas krāsas ir EU sertificētas, nesatur bīstamus elementus un savienojumus, ir dermatoloģiski pārbaudīti, nav toksiski un neizraisa alerģiskas reakcijas;
  • pigmenta pārklāšanas blīvums ir koncentrēts un viendabīgs, to var salīdzināt ar dabisko ādas krāsas viendabīgumu;
  • krāsa tiek ievadīta līdz melanīna slānim, kas nodrošina tās viendabīgo izskatu;
  • procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā un ir absolūti nesāpīga;
  • nav nepieciešams atveseļošanās periods, jo ādas traumatizācija ir minimāla;
  • lai sasniegtu maksimālu rezultātu, darba virsmai jeb rētai jābūt normotrofai (gludai un salīdzinoši plakanai).
  • kamuflāža ir darbietilpīgs process, nevis vienreizēja procedūra. Procedūru skaits tiek noteikts individuāli, atkarībā no organisma un audu īpašībām.

Ar laiku āda sāk atbrīvoties no pigmenta, un pigmentētās zonas kļūst bālākas. Šajā gadījumā ir nepieciešami atkartota korekcija. To rekomendējam veikt 24 - 36 mēnešiem.

KOREKCIJA

Lai sasniegtu vēlamo efektu, nepieciešams vairākas reizes veikt mikropigmentācijas procedūru – atkārtoti vismaz divas reizes. Mikropigmentācijas korekcija ir procedūras otrā daļa. Tas nav kļūdu labojums. Korekcijas laikā, tas ir pēc 4 nedēļām, tiek novērtēta krāsas nostiprināšanās ādā, toņa intensitāte, jāpārliecinās vai ādas dzīšanas procesa laikā kamuflāžas laukums nav bojāts (kreveles nolobīšanās, vai pigmenta neuzsūkšanās gadījumā). Izvērtēšanas gadījumā tiek apspriesta korekcijas nepieciešamība – labojums, krāsas toņa, formas izvēle un vēlamās izmaiņas, dizaina izvēles pastiprināšana vai esošā nostiprināšana. Pareizi sagatavojot organismu procedūrai un kopjot pigmentēto zonu, sadzīšanas procesa laikā pigments labi saglabājas.

Pēc mēneša, kad izdarīti secinājumi, korekcijas laikā ne tikai tiek sabiezināta toņa intensitāte, bet arī tiek pieņemts lēmums strādāt izteiksmīgāk, pigmentu izmantot siltāku vai vēsākum.


SADZĪŠANAS LAIKS

Atcerieties, ka 50% no kvalitatīva rezultāta ir atkarīgi no pareizas kopšanas un visu piesardzības pasākumu ievērošanas.

Apstrādātajā zonā izveidojušās kreveles nedrīkst noņemt mehāniski, 7-10 dienu laikā ieteicams atteikties no siltuma procedūrām, pirtīm, saunām, solārija, baseina, kā arī atrašanās atklātā saulē.


KONSULTĀCIJA

Pirms medicīniskās kamuflāžas veikšanas obligāti nepieciešama konsultācija pie speciālista. Nepieciešams noskaidrot, vai ir iespējams darbs ar defektu medicīniskā aspektā.

Konsultācijas laikā speciālists atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem par procedūru.
Pirkumu grozs