Ginta Šmite

Sertificēta mikropigmentācijas, paramedicīniskās mikropigmentācijas un ķermeņa tetovēšanas meistare, studijas vadītāja.

Esmu laimīga, ka ikdienā savā darbā varu pielietot mākslinieciskās dotības un otram cilvēkam sniegt estētisku baudījumu. Šobrīd vadu mikropigmentācijas apmācības studentiem no bāzes kursa līdz pat meistarklasēm, vadu meistarklases "Mini tetovējums", kā arī sevi pilnveidoju ik dienas un neapstājos pie sasniegtā. Īpašu aizrautību sagādā dalība starptautiskos čempionātos, jo tur Tevi novērtē pēc zināšanām un tehnikas izpildes, iegūtie sasniegumi sniedz lielāku gandarījumu, piedaloties šādos konkursos ar pasaules līmeņa meistariem. Esmu ieguvusi 1. vietas acu ēnojums un pūderuzacis Amerikas vs Āzijas čempionātā un 2.vietu lūpu mikropigmentācija "Luxury Chempionship".

Mamma iemācīja un aizrāva pievērsties skaistumkopšanas industrijai, es viņu vēroju ikdienā un tas mani mudināja arī pašai attīstīties šajā virzienā. Sākumā tas bija kā hobijs, vēlāk kļuva par manu sirds darbu. Uzskatu, ka tas ir pats brīnišķīgākais, kad cilvēks savu hobiju var pārvērst peļņā un darīt to no sirds.

Man ir augstākā izglītība "Reklāma un sabiedriskās attiecības" specialitātē. Pēdējo 10 gadu laikā esmu apguvusi un apmeklējusi vairākus kursus un skolas, pilnveidojot savas iemaņas - Latvijas Tetovētāju Alianse, Profesionālā Skaistuma skola, mācību centrs RIS, fotogrāfa Aivara Tipša foto kursi, Sviato Academy permanentā grima akadēmija. Ikdienā piedāvāju saviem klientiem plašu toņu izvēli un, pats galvenais, pārbaudītus, kvalitatīvus un drošus krāsu pigmentus! 

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29521241

INSTAGRAM KONTS / ginta.smite_pmu

Sandra Zatirka

Sertificēta kosmētiķe.

Speciālists ar lielu uzkrāto darba pieredzi kosmetoloģijas jomā. Līdz kopīgās studijas atvēršanai, Sandra strādājusi un pieņēmusi klientus dažādos salonos Rīgas centrā, Pārdaugavā un Mārupē. Ar to viņas pieredze nebeidzas, Sandra strādājusi arī kā kosmetoloģijas pasniedzēja jauniešiem un uzkrājusi pieredzi, apmeklējot dažādus kursus par jaunākajām procedūrām.

Viņa ik gadu apmeklē neskaitāmus kursus un seminārus par jaunākajām tendencēm skaistumkopšanā un iepazīstas ar jauniem produktiem kosmetoloģijas industrijā. Sandra savās procedūrās daudz izmanto savu roku enerģiju un zināšanas, un tas ir ļoti svarīgs faktors, apmeklējot kosmētiķi, jo mūsdienās, kad ir tik daudz tehnoloģisko iespēju un aparātu, dažkārt pazūd tieši šī sajūta. Vaicāsiet vai izmanto arī injekciju procedūras? Piedāvā mezoterapiju, izmantojot derma pen aparātu preparātu ievadei.

Interesants fakts, Sandra pēc izglītības ir mediķis - vecmāte - “bēbīšu sagaidītāja”. Pēc tam ir sekojusi Kosmetoloģijas koledža specialitātē kosmētiķis. Abas šīs izglītības apvieno mīlestību pret medicīnu un skaistumkopšanu. 

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29627332

Instagram - @kosmetikesandra

Priecāšos Jūs satikt savās procedūrās :)

INSTAGRAM KONTS / kosmetikesandra

Anrijs Tamisārs

Sertificēts ķermeņa masieris, bowen tehnikas praktiķis, pirtnieks.

Piedāvāju dziedinošas un relaksējošas masāžas. Masāžas pamatā ir klasiskā masāža, kas tiek papildināta ar dažādiem citiem elementiem. Mana masāžas filozofija ir maksimāli relaksēt ķermeni un prātu, ļaujot ķermenim pašdziedināties. Esmu arī praktiskās pēršanas pasniedzējs "Pirtsskolā" (SIA "Pirtsskola"), kā arī vadu privātas meistarklases par dažādām pirts tēmām. Esmu apguvis dziedināšanas tehniku - bowen terapiju Bowen Academy. Bowen terapija ir ļoti nozīmīga, ja Tev nepieciešams atgūt spēkus pēc traumām, pēc emocionālas pārslodzes, veģetatīvās distonijas un depresijas gadījumos, pēc fiziski smaga darba u.c. gadījumos. Ja vēlies nedaudz atslēgties no ikdienas, ieklausīties sevī un dziedināties vai gribi vienkārši izbaudīt relaksējošu masāžu, sazinies ar mani un visu sarunāsim.

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29199577


Viktorija Kupča

Sertificēta nagu kopšanas speciāliste.

Viktorijas pieredze nagu kopšanas arodā ir 13 gadi. Dažādi dizaini, franču stila manikīrs ir Viktorijas stiprās puses. Savos pakalpojumos piedāvā gan gēla, gan gēllkas manikīru.Pierakstu veic zvanot / rakstot: 20429368

INSTAGRAM KONTS / nails_by_victorialv