Ginta Šmite

Sertificēta mikropigmentācijas, paramedicīniskās mikropigmentācijas un ķermeņa tetovēšanas meistare, studijas vadītāja.

Esmu laimīga, ka ikdienā savā darbā varu pielietot mākslinieciskās dotības un otram sniegt gandarījumu. Šobrīd vadu mikropigmentācijas apmācības studentiem no bāzes kursa līdz pat meistarklasēm, kā arī sevi pilnveidoju ik dienas un neapstājos pie sasniegtā. Mamma iemācīja un aizrāva pievērsties skaistumkopšanas industrijai, es viņu vēroju ikdienā un tas mani mudināja arī pašai attīstīties šajā virzienā. Sākumā tas bija kā hobijs, vēlāk kļuva par manu darbu. Uzskatu, ka tas ir pats brīnišķīgākais, kad cilvēks savu hobiju var pārvērst peļņā un darīt to no sirds.

Man ir augstākā izglītība "Reklāma un sabiedriskās attiecības" specialitātē. Pēdējo 10 gadu laikā esmu apguvusi un apmeklējusi vairākus kursus un skolas, pilnveidojot savas iemaņas - Latvijas Tetovētāju Alianse, Profesionālā Skaistuma skola, mācību centrs RIS, fotogrāfa Aivara Tipša foto kursi, online Osnova Academies kurss... Šobrīd esmu arī oficiālais pārstāvis Latvijā permanentā grima pigmentiem Osnova, piedāvājot saviem klientiem plašu toņu izvēli un, pats galvenais, pārbaudītus, kvalitatīvus un drošus krāsu pigmentus! 

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29521241

Instagram - @smite_pmu

Instagram - @ginta.smite_pmu

Sandra Zatirka

Sertificēta kosmētiķe.

Speciālists ar lielu uzkrāto darba pieredzi kosmetoloģijas jomā. Līdz kopīgās studijas atvēršanai, Sandra strādājusi un pieņēmusi klientus dažādos salonos Rīgas centrā, Pārdaugavā un Mārupē. Ar to viņas pieredze nebeidzas, Sandra strādājusi arī kā kosmetoloģijas pasniedzēja jauniešiem un uzkrājusi pieredzi, apmeklējot dažādus kursus par jaunākajām procedūrām.

Viņa ik gadu apmeklē neskaitāmus kursus un seminārus par jaunākajām tendencēm skaistumkopšanā un iepazīstas ar jauniem produktiem kosmetoloģijas industrijā. Sandra savās procedūrās daudz izmanto savu roku enerģiju un zināšanas, un tas ir ļoti svarīgs faktors, apmeklējot kosmētiķi, jo mūsdienās, kad ir tik daudz tehnoloģisko iespēju un aparātu, dažkārt pazūd tieši šī sajūta. Vaicāsiet vai izmanto arī injekciju procedūras? Piedāvā mezoterapiju, izmantojot derma pen aparātu preparātu ievadei.

Interesants fakts, Sandra pēc izglītības ir mediķis - vecmāte - “bēbīšu sagaidītāja”. Pēc tam ir sekojusi Kosmetoloģijas koledža specialitātē kosmētiķis. Abas šīs izglītības apvieno mīlestību pret medicīnu un skaistumkopšanu. 

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29627332

Instagram - @kosmetikesandra

Priecāšos Jūs satikt savās procedūrās :)

Jurģis Strēlis

Mani sauc Jurģis Strēlis. Esmu topošais fizioterapeits, pašlaik studēju 4. kursā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Esmu apguvis Klasisko kā arī sporta masāžu.

Man ir vairāk kā desmit gadu pieredze sportā, tāpēc ļoti labi saprotu, cik svarīgs ķermenim ir pilnvērtīgs atjaunošanās process gan pēc fiziskas slodzes, gan garas darba dienas. Rūpes par savu ķermeni ir ļoti svarīgas, lai gādātu par tā veselību, spēku un harmoniju.

Ir pienācis laiks likt lietā iegūtās zināšanas, lai ar individuālu pieeju spētu Jums palīdzēt mazināt dažādas izcelsmes sāpes un diskomfortu. Katrs masāžas seanss, tā intensitāte tiek pielāgota, ņemot vērā Jūsu veselības stāvokli, vēlmes un vēlamo rezultātu.


Velti laiku savam ķermenim, viņš būs Tev pateicīgs!


Pierakstu veic zvanot / rakstot: 24420250

Instagram - @strelisjurgis

Sintija Ozoliņa

Sertificēta ķermeņa estētiskās kopšanas meistare, masiere.

Esmu apguvusi SPA ķermeņa estētiskās masāžas – vispārējo klasisko, arommasāžu, refleksogēno zonu masāžu, antistresa un tonizējošo masāžu, sporta un dziļo audu masāžu pamatus. Turpinu augt un attīstīties šajā jomā, apmeklējot dažādus kursus un apmācības.

Mācoties  un apmeklējot dažādus kursus, es sapratu, ka ķermeņa masāžas var sniegt tik ļoti kāroto mieru mūsdienu steidzīgās pasaules nebeidzamajā ritumā, pēc kā ilgojas ikviens no mums. Tas ir veids, kā uz mirkli apstāties, pierimt, padomāt, tādējādi uzlabojot savu pašsajūtu, gūstot prieku, laimes sajūtu un mīlestību, ar ko tālāk dalīties ar sev mīļajiem cilvēkiem.

Esmu laimīga, ka varu iepriecināt kādu un, ieklausoties savās sajūtās, spēju būt noderīga, uzlabojot cilvēku veselību un pašsajūtu, tādējādi gūstot gandarījumu.

Vēlot veselību, mīlestību, mieru, prieku un mērķi, kam tuvoties, būšu priecīga ar Jums reiz satikties!

Pierakstu veic zvanot / rakstot: 29707505


Viktorija Kupča

Sertificēta nagu kopšanas speciāliste.

Viktorijas pieredze nagu kopšanas arodā ir 13 gadi. Dažādi dizaini, franču stila manikīrs ir Viktorijas stiprās puses. Savos pakalpojumos piedāvā gan gēla gan gēllkas manikīru.


Pierakstu veic zvanot / rakstot: 20429368

Instagram - @nails_by_victorialv


Pirkumu grozs